Винахідник Юнчан Парк з Південної Кореї разом зі своєю з дружиною створив незвичайного робота. Дрінкі (Robot Drinky) запрограмований виконувати функції, властиві товаришу по чарці. Таким чином розробники напередодні свят подбали про самотніх людей. Робот дуже реалістично повторює рухи людини, з радістю погоджується на пропозицію "почаркуватися", і скласти комусь компанію за келихом алкоголю.

Група вчених з школи прикладних наук імені Генрі Самуелі в каліфорнійському університеті UCLA винайшла новий надміцний і надлегкий сплав. Отриманий результат значно перевершує за цими показниками всі аналоги, передає GoGetNews.

Дослідники з Плимутського університету поділилися своєю новою розробкою, яка, на їхню думку, допоможе поліпшити безпечність даних, що використовуються в кримінальній сфері.

Канадська студентка Енн Макосінскі винайшла спеціальне горнятко, за допомогою якого можна зарядити iPhone. Для цього в ньому повинен бути окріп. Цей проект викликав значний інтерес у науковому середовищі - учених не залишила байдужою ідея перетворення безкоштовної енергії остигаючого окропу в мілівати для батарей електронних пристроїв.