"Я огрядна, тому що у моїй сім’ї всі повні, гени такі" – схожі роздуми доводиться чути досить часто. Чи правда, що повнота – справа спадковості?

Дослідження з генетики ожиріння ведуться вже багато років. Лікарі добре знають, які гени і в якій мірі відповідальні за зайву вагу. Давайте детально розглянемо поширені помилкові думки, що з цього приводу кажуть спеціалісти.

Фізик-теоретик Стівен Шокінг, за повідомленням The Guardian, розповів на публічній лекції в Стокгольмі про розроблену ним теорію повернення інформації з чорної діри.

Завдяки денному сну в людей знижується ризик отримання серцевого нападу.

Денний сон у невеликій кількості може "врятувати життя", оскільки завдяки йому у людей знижується ризик отримання серцевого нападу, пише The Telegraph, посилаючись на дослідження вчених з грецького госпіталю Asklepieion Voula.

Роботизація та автоматизація виробництва вже давно в багатьох галузях витіснила людську працю. І це логічно, адже машинам не потрібен відпочинок, не потрібно платити заробітну плату, і при цьому машини швидше виконують завдання. Незабаром безробіття серед населення буде зростати, бо роботи зможуть «запропонувати» не тільки силу, а й розум.