Івано-Франківська Мала академія наук учнівської молоді як окремий позашкільний навчальний заклад почала діяти з початку 2013 року і вже зарекомендував себе як самостійний, науково-пошуковий, експериментальний, конструкторський та винахідницький заклад.

Діти в малій академії вивчають та досліджують питання біології та медицини, хімії та географії, правознавства, етнографії тощо.

Нещодавно в місті Борисполі проходив семінар-практикум директорів позашкільних навчальних закладів науково-технічного напряму Київської області за темою «Моделювання професійно-зорієнтованого освітнього простору позашкільного навчального закладу».

Юні науковці Рівненської обласної Малої академії наук достойно представили Рівненщину на Всеукраїнському конкурсі-захисті робіт юних академіків. Вони привезли додому сім нагород. Всі, як один, вибороли треті місця в різних секціях.

Нагородження переможців

У матеріалі, надрукованому на сайті Малої академії наук України про фінал Всеукраїнського конкурсу-захисту кращих робіт в галузях технічних і комп'ютерних наук зазначається, що ідеї юних учасників, підсумки якого підбито 6 квітня 2015 року, вартують не менше одного мільйона. «Молоді техніки і комп'ютерники здивували вчених своїми проектами. Члени журі гаряче сперечалися, кому присудити призові місця».